PROCEDURA REALIZACJI

Kontrroll img1

Reakcja Motorsport!

Współpracę rozpoczynamy od omówienia z naszymi klientami założeń do projektów – zależy nam na znalezieniu ogólnego zarysu wizji. Omawiamy zakres, które komponenty będziemy dla zawodnika lub zespołu znakować i produkować. Po uzyskaniu tych informacji możemy przygotować harmonogram prac i ofertę.

Kontrroll img2

Poprawienie wizji

Po akceptacji oferty rozpoczynamy gromadzenie i sprawdzanie materiałów potrzebnych do dalszych prac. Na tym etapie skupiamy się na pozyskaniu logo sponsorów w odpowiednich formatach oraz opisów CI (corporate identity) jeżeli sponsorzy lub firmy współpracujące z zawodnikiem takowe posiadają

Kontrroll img3

Przygotowanie projektów

Rozpoczynamy projektowanie, tworzymy koncepcję i nanosimy ją na samochód / motocykl / kart / motorówkę. Każdy projekt jest dokładnie przemyślany, aby zapewnić, że najważniejsze loga sponsora mają maksymalną ekspozycję i są wyświetlane w odpowiedniej hierarchii rozmiarów. Staramy się stworzyć projekt który będzie atrakcyjny wizualnie ale i czytelny w zakresie ekspozycji firm sponsorujących. Po akceptacji projektu pojazdu przechodzimy do naniesienia projektów na pozostałe komponenty (namioty / flagi / leżaki / płotki / ubrania / maty / banery i inne produkowane przez nas elementy)

Produkcja materiałów

Finalnie przedstawiamy cały zestaw brandowanych komponentów do akceptacji, po której przechodzimy do produkcji.