KREACJA GRAFICZNA

Kreacja graficzna

Nie ograniczamy się do sportu samochodowego. Zapraszamy także zawodników i teamy, które planują swoje starty w dowolnych konkurencjach motorsportowych: samochody / motocykle / łodzie / kłady / gokart / drony itp.

Projekty wykonujemy w naszym studiu graficznym lub we współpracy z uznanymi i cenionymi grafikami, specjalizującymi się w grafice motorsportowej. To nasi klienci dokonują wyboru, który styl im najbardziej odpowiada i kto ma być odpowiedzialny za przygotowanie kreacji. Po naszej stronie zostaje produkcja wybranych elementów od oklejenia samochodu po pełne stoiska serwisowe!

REAKCJA Studio graficzne

Nowatorskie studio graficzne naszej firmy. Dołożymy wszelkich starań aby wartość wizualna naszych produktów motorsporotwych była jak najwyższa. Wspólnie z zawodnikami i teamami stworzymy atrakcyjne i charakterystyczne kreacje, które dalej przekujemy w realne produkcje.

biuro@grupa-reakcja.pl
tel. +48 666 353 621

Współpracujemy z:

ABSTRAXI DESIGN - Zbigniew Malczyk

Abstraxi Design to nowoczesna agencja interaktywna specjalizująca się w projektowaniu skutecznej reklamy w motorsporcie. Rajdy, wyścigi, rallycross, offroad, drift czy motorcross to tylko niektóre dziedziny motorsportu w jakich działamy od 2007 roku.

abstraxi@abstraxi.com
tel. +48 512 735 771
SIADLY.COM Michał Podsiadło

Dzięki mojemu doświadczeniu w projektowaniu sportowym sportów motorowych w pełni rozumiem nowe trendy i potrzeby klienta. Każdy mój projekt powstaje z maksymalnym zaangażowaniem, ponieważ pasja do dobrze wyglądających samochodów zawsze popycha mnie do pracy, aż osiągnę najlepszy możliwy rezultat.

info@siadly.com