OFERTA

100% branding

100% branding

REAKCJA MOTORSPORT oferuje najbardziej kompleksową ofertę brandingu na rynku Europejskim. Możemy zapewnić całość obsługi począwszy od kreacji grafiki reklamowej w naszym studiu graficznym lub we współpracy z uznanymi w motorsporcie grafikami, a skończywszy na produkcji najbardziej szczegółowych elementów brandingu. Naszym klientom możemy zaproponować produkcje standardowe jak i realizację zleceń całkowicie indywidualnych i niestandardowych.

Więcej »

100% branding

Profesjonalne stoiska serwisowe

PROFESJONALNIE to znaczy tak, aby było ergonomicznie i trwale. Stelaże do naszych stoisk dostarcza nam firma VITABRI, która jest sponsorem między innymi Sebastiana Loeba oraz Petera Solberga. Wspólnie z Vitabri korzystamy z zebranego doświadczenia w motorsporcie aby zaoferować wytrzymałe, lekkie i świetnie wyglądające stoiska.

Więcej »

100% branding

Komponenty brandingu

Naszym największym atutem jest kompleksowość obsługi, ale równie chętnie wykonamy pojedyncze produkcje poszczególnych komponentów brandingu. Dzięki najnowszym technologiom możemy wykonać dla naszych klientów jednostkowe produkcje wybranych elementów.

Więcej »

100% branding

Wymiana brandingu

Jeżeli macie swoje konstrukcje, z których jesteście zadowoleni i chcecie wymienić tylko branding to mamy na to rozwiązanie. Praktycznie we wszystkich systemach prezentacji można wymienić znakowanie. Drukujemy i obszywamy materiały na każdy system masztów / stelaży / konstrukcji. W przypadku wymiany brandingu potrzebne są dodatkowe informacje, które musimy otrzymać dlatego zapraszamy do kontaktu

Więcej »